Seznamte se s naším týmem havránků

Viktor „Viky“

Viky zastupuje roli hlavního vedoucího. Jeho velkou zálibou byl vždy sport, fyzická aktivita a cestování, proto se rozhodnul vystudovat v Anglii bakaláře na téma Sports Studies, později své znalosti ještě prohloubil při magisterském studiu na téma Physical activity, Exercise and Health. Viki se stará, aby děti měly dostatek pohybu, zdravou domácí stravu a denní přísun angličtiny. Také ho provází kreativita a spousty spontánních nápadů, které děti doslova milují!

Sára „Bobinek“

Bobo se podílí na plánování programu, a to hlavně díky jejím organizačním schopnostem. Stojí také za spoustou her a různých úkolů pro děti. Během léta se pak z Boba vyklube umělec, což se projevuje hlavně v tisíci nafocených fotkách z táborů, viz naše sociální sítě. Náš empatický Bob si s dětmi velmi rozumí a přátelskou cestou jim předává svůj nadhled, důvtip a kuchařský um.

Leoš "Leoško"

Je náš týmový umělec, miluje kreslení a veškeré umělecké tvoření. Dětem se snaží předat část svoji kreativity a pozitivní myšlení. Je pro každou srandu a svůj tým nikdy nezklame ať se jedná o jakýkoliv úkol. Ne, aby vás napadlo zaměnit slova kreslení a malování, to by Leoško vyskočil z kůže. Je to náš zásadový kreslíř. Nevíme, jestli se na léto těší více Leoško nebo děti.

Tomáš „Vysokej“

Vysokej je náš ajťák a taky milovník vybíjené. Když zrovna děti nevzdělává o bezpečnosti na internetu, blbne s nimi na hřišti, ať už při vodní bitvě, které bývá králem nebo u již zmíněné vybiky. Tohle však není jediné v čem vyniká. Již léta vypomáhá v Osadě Havranů, a tak si vybudoval blízký vztah s koňmi, proto je to právě on, kdo pro děti zajišťuje bezpečné svezení či jiný kontakt s nimi.

tereza "Terry"

Terry je naše sluníčko, umí vykouzlit úsměv na tváři a zároveň je schopná léčit. Je to náš certifikovaný zdravotník. Díky její osobnosti si s ní rozumí hlavně holčičky a mladší děti. To však neznamená, že by děti s Terry strádaly ve vyhrávání soutěží. Učí děti jak si zachovat chladnou hlavu v krizových situacích a pohotově reagovat. Terry je vystudovaná zdravotní sestřička, zapálená divadelnice, a momentálně se věnuje studiu cizích jazyků.  

 

 

Vladimír "(V)láďa"

Náš Vláďa je pro každou lumpárnu. Jako malý vypil kouzelný lektvar který způsobil, že nikdy nepřestal růst, proto přerostl i našeho Vysokého (Toma). Je to nadšenec, který se nebojí žádné akce, a když zrovna nestuduje, tak s námi připravuje Havránka. Děti ho milují pro jeho vůdcovství, motivaci vyhrávat a soutěživost. Právě díky těmto vlastnostem jsou tábornici v čele s Vláděm vždy na cestě za vítězstvím, ať už v jednotlivých aktivitách či celotáborových soutěžích.

 

Natálie “Naty”

Naty je studentka vysoké školy zaměřené na film. Filmy a vše okolo jsou zároveň i její hobby a jde to vidět – dětem vždy hned objasní jakékoliv otázky ohledně tohoto tématu. Naty má i sklony k hranému umění, s dětmi již několikrát nacvičili vzdělávací hrané scénky na téma “Bezpečnost doma”. Děti si s Naty vždy rády popovídají a Naty zase ráda děti trochu vzdělá. No, není to nádherná symbióza?

Jaroslav “Jerry”

Chodící encyklopedie se zvířaty, strážce NP Podyjí a showman. To jsou slova, která vystihují Jerryho. Naše tábory miluje, a proto si každoročně bere dovolenou, aby se mohl alespoň nějakých termínů zúčastnit, čehož si velmi ceníme! Děti se Jerrym dozví spoustu informací ať už o fitness a posilování, tak právě o fauně a flóře NP Podyjí. Léto bez Jerryho by nebylo to pravé léto.

Barbora “Baru”

Baru je ostřílený táborový vedoucí. Není nic co by ji uniklo nebo překvapilo, je vždy připravena na jakoukoliv výzvu a dodání motivace svému týmu! Její sportovní charakter a životem nabyté vědomosti dopomáhají tomu, že s Barčiným týmem je velmi těžké soupeřit. Občas se akorát ztrácíme v tom, kdo chce vyhrát víc – děti nebo naše Baru?

Květoslava “Květa”

Květa se stará o neustálý přísun dobrot. Od svačinek až po obídek. Zakládá si na domácí stravě, kvalitních surovinách, dětmi oblíbených receptech a hlavně do každého jídla vkládá babičkovskou lásku. Není se tedy čemu divit, když vám řekneme, že každý oběd na táboře je pro nás jako právě ty sváteční u babičky…

Martina “Mango”

Mango je náš webový guru. Vytvořila, zároveň se i nadále stará o náš webový portál. Díky ní se lze na tábory přihlásit online a nemusíme si posílat poštovní holuby. Je to taky nadějná grafička a organizátorka. I když s dětmi do kontaktu nepřijde, jsme opravdu rádi, že patří do našeho týmu, bez ní by to totiž nešlo.

Ještě nemáte vyplněnou přihlášku?

Havránkovské tábory jsou specializované na výuku anglického jazyka a kontakt s koňmi. Program zahrnuje nepřeberné množství aktivit se zaměřením na rozvoj komunikačních schopností, týmového ducha, ale i samostatnosti.

Z tábora by si děti měly odnést návyky zdravého životního stylu, tudíž dostatek fyzické aktivity a zdravé stravování.

K dosažení těchto našich cílů nám napomáhá skvěle vybavený rodinný areál Osady Havranů. Poskytuje nám venkovní multifunkční hřiště, kryté vnitřní prostory se sociálními zařízeními, restaurační prostory, ale především stáj se šesti koňmi.

Celý areál je zároveň oplocen, a díky tomu poskytuje dětem rozsáhlý bezpečný prostor na hraní.